O NÁS

Sme autorizovaný distribútor filtrov DONALDSON a autorizovaný distribútor olejov a mazív TOTAL a ELF pre Slovenskú republiku. Špecializujeme sa na všetky druhy olejov, mazív a filtrov pre osobné a nákladné vozidlá, priemyselné aplikácie, agro techniku, stavebné stroje, motocykle, záhradnú techniku, letectvo, riečne lode a člny.

Synergia dvoch svetových producentov DONALDSON vo filtrácii a TOTAL v olejoch a mazivách sa zlúčila v unikátnom projekte CEOD oils & filters na území našej krajiny, čím sa naša ponuka a servis stali jedinečnými. Sme pripravení navrhnúť Vám riešenia v oblasti filtrácie a mazania priamo na mieru. Unikátny je aj spôsob evidencie, prehľadnosti a objednávania filtrov, olejov, auto chémie, nemrznúcich zmesí, brzdových kvapalín cez CEOD B2B systém vytvorený špeciálne každému zákazníkovi na mieru.

Náš technicko-obchodný tím vyškolený priamo v centrálach DONALDSON a TOTAL Vám poskytne individuálny a osobný servis vrátane technického poradenstva a objednávok tovaru. Prepracovaná distribúcia v rámci Slovenskej republiky, dodávky tovaru do 24 hodín a optimalizácia skladových zásob prináša ďalšie benefity vo forme úspory času a financií.

Top