Opatrenia proti CORONA vírusu (Covid 19)!

coronavirus_CEOD

 

 

Vážení zákazníci, vzhľadom na situáciu ohľadom Corona vírusu na Slovensku a vo svete sme prijali prísne bezpečnostné a hygienické opatrenia pre našu spoločnosť a našich zamestnancov. Všetci naši office zamestnanci dostali príkaz na home office a dodržiavanie karantény. Skladníci pracujú v ochranných rukaviciach, ktorých máme dostatok, a ktoré sú pravidelne dezinfikované. Každý jeden tovar či už sa jedná o olej, filter, iný druh tovaru, a nerozhoduje jeho veľkosť, objem, ani váha je povrchovo dezinfikovaný. Naše pracovné prostredie dezinfikujeme 2x denne – týka sa to všetkých dotykových povrchov v našej firme. Zamestnanci majú nariadenie používať dezinfekciu na ruky a pravidelne si umývať ruky. Do celého nášho areálu majú zákaz vstupu všetky návštevy až do odvolania. Dnešným dňom t.j. 13.3.2020 žiaľ nie je u nás možný už ani osobný odber (platí do odvolania). Všetci zákazníci budú dostávať tovar výhradne kuriérskymi spoločnosťami (DPD, Schenker). Zamestnanci majú prísny zákaz kontaktu s dopravcami a kuriérmi, takisto dodržiavajú vzdialenosť 4,5m medzi sebou – v praxi musí kuriér, dopravca alebo doručovateľ tovar vyložiť aj s preberacími dokumentami odstúpiť na 4,5m vzdialenosť, dokumenty mu budú potvrdené a po odstúpení môže pracovník prepravy zobrať dokumenty a opustiť areál. Tovar bude následne dezinfikovaný.

Prečo sme sa rozhodli pre tak drastické opatrenia?

Situácia sa niekomu môže zdať vážna a iní ju berú na ľahkú váhu, my sme sa rozhodli, že chceme chrániť seba aj našich zákazníkov. Je pre nás dôležité zdravie a životy nás aj ostatných, snažíme sa prispieť k poklesu, zastaveniu alebo aspoň miernejšiemu priebehu nákazy na našom území. Toto všetko sú opatrenia, ktoré výrazne pomôžu a takmer nič nestoja, vysoko ich odporúčame aj iným spoločnostiam a v prípade potreby nebudeme váhať ísť ešte ďalej. Ďakujeme všetkým, ktorí sa snažia prispieť svojou troškou.

Dezinfekcie je všade málo, ale dáme vám ju!

Aj my máme málo dezinfekcie, ale chceme aby sa dostala aj k vám. V žiadnom prípade ju nechceme predávať a zarábať na nej, žiaľ aj my sme ju kúpili za výrazne vyššiu cenu, ako je za normálnych okolností, práve preto a preto, že jej je strašne málo tak sme podmienili jej dodanie 600 a viac eurovým nákupom. Toto platí iba do vyčerpania zásob. Ctení zákazníci, aj keby sme chceli dezinfekciu poslať každému nie je to v našich kapacitách aj preto sme túto „akciu“ podmienili nákupom za spomínanú sumu. Upozorňujeme, že dezinfekcia k nákupu je 5kg od zn. Savo a samostatne je nepredajná.

Viac o víruse Coronavirus a ochorení Covid 19 sa dozviete na stránkach Úradu Verejného Zdravotníctva Slovenskej Republiky.