Predstavujeme filtre Donaldson

Moderné filtračné riešenia pre motory, stroje a ľudí, ktorí ich používajú

Menej prestojov, vyššia výkonnosť motorov a predĺženie ich životnosti. Moderné filtračné technológie, ktoré sa stávajú štandardom v odvetví. Výrobcovia originálnych zariadení im dôverujú
a profesionáli ich radi používajú. Kompletný sortiment produktov na uspokojenie akýchkoľvek potrieb. Celosvetová distribučná sieť, ktorá zaisťuje dodanie filtrov na potrebné miesto a v potrebnom čase. Jednoduché, bezproblémové objednávky cez internet zprostredníctvom systému B2B spol. CEOD, cez ktorý si objednáte všetky naše produkty. Zákaznícka podpora postavená na know-how a skúsenostiach. Rozsiahle záruky s kompletným krytím zabezpečované vysoko profesionálnymi pracovníkmi podpory.

Všetky potrebné filtre

Ak potrebujete filtre, stačí si zapamätať jeden názov: Donaldson. Naše filtre nielen uspokoja vaše požiadavky, ale aj zvýšia výkonnosť vašich zariadení, obmedzia prestoje a pomôžu vám chrániť životné prostredie. Vaša záruka spoľahlivosti. Všetky položky v našej rozsiahlej ponuke spĺňajú alebo presahujú špecifikácie udané výrobcami originálnych zariadení. Okrem toho za nimi stoja naše aktívne služby technickej a zákazníckej podpory. Všetky naše produkty dodávame s plnou zárukou, vďaka ktorej môžete pokojne spávať.

Technologický pokrok

Už od vynájdenia vzduchových motorových filtrov do náročnej prevádzky pred viac než sto rokmi sa spoločnosť Donaldson neustále angažuje v inováciách. Naše oddelenie výskumu a vývoja dosahuje bezkonkurenčný úspech a udáva štandard v odvetví prostredníctvom produktov, ako je filtračné médium PowerCore® alebo technológia RadialSeal.