Therapy Air iOn – bojovník proti Covid 19

Therapy Air iOn by Zepter

 Vážení zákazníci, spoločnosť CEOD  sa teší, že sa postupne otvárajú predajne a život sa pomaly bude normalizovať. Žiaľ správy WHO sú také, že čím viac sa budeme otvárať životu, tým viac musíme byť opatrní, treba si chrániť svoju imunitu venovať viac  pozornosti  hygiene a ochrane svojho zdravia. Na ochranu zdravia a posilnenia imunity sme pre Vás pripravili výrobky spoločnosti Zepter, ktoré Vám, pomôžu posilniť organizmus, zvýšiť imunitný systém a poskytnú ochranu  pred vírusmi. Postupne Vám tieto výrobky predstavíme a vy si ich budete môcť zakúpiť pre svoje prevádzky, a domovy vo veľmi výhodných cenách. Výrobky sa dajú odpísať z daní.

Dnes Vám Vám predstavujeme čističku vzduchu Therapy Air iOn.

Čistička vzduchu Therapy Air iOn , získala už tretí rok po sebe certifikát najlepšej filtrácie vzduchu medzi poprednými značkami čističiek vzduchu – Náš víťaz. Naviac ešte certifikát, ktorý oprávňuje používať označenie: „EFEKTÍVNE REDUKUJE MIKROORGANIZMY„.  Certifikátom je potvrdený mimoriadne vysoký výkon použitých stupňov filtrácie pri odstraňovaní najmenších čiastočiek jemného prachu, baktérií, plesní a vírusov. V rámci toho sú predovšetkým odstraňované tie čiastočky, ktoré prenášajú tzv. kvapôčkovú infekciu napr. aj SARS-CoV-2.

therapy air ion

Pokiaľ máte záujem o podrobné informácie a cenu výrobku, kontaktujte svojho predajcu, alebo našu info linku +421907157158 resp. info@ceod.sk Upozorňujeme, že počet kusov na sklade je obmedzený a akcia trvá do vypredania zásob.

zepter certifikát therapy air ion